Як вибрати косметичку?

0
1346
як вибрати косметичку?

Всі найнеобхідніші базові засоби зібрані, але неясно, де їх краще зберігати? Розбираємося, якою має бути косметичка

Зміст:
Домашня косметичка
Косметичка, яку можна взяти з собою
Дорожня косметичка

Візажисти користуються великими б’юті-боксами і кейсами, здатними вмістити всю різноманітність засобів, які потрібні їм у роботі. Вони зручні з точки зору зберігання косметики, але носити таку косметичку з собою на постійній основі неможливо: занадто важка.

Тому тим, хто себе до профі не відносить, такі органайзери не потрібні. Досить косметички. Але потрібно не одна, а кілька — на різні випадки життя. Розповімо, як вибрати косметичку, щоб все необхідне завжди було під рукою.

ДОМАШНЯ КОСМЕТИЧКА
Косметичка, призначена для домашнього використання, повинна бути місткою, щоб в неї можна було покласти все косметичні засоби — і для макіяжу, і для догляду за шкірою. Добре, якщо в ній знайдеться місце і для кісточок з іншими б’юті-інструментами; коли вони розставлені і розкладені по різних куточках, безлад гарантований, а з ним і безліч клопотів під час ранкових зборів.

Зверніть увагу на те, чи є всередині косметички відсіки, які дозволять вам розсортувати кошти, а також фіксують кріплення для кісточок, олівців, лайнерів і так далі. Подумати слід і про матеріал, з якого зроблена косметичка.

Багато хто вибирає варіанти зі шкіри, іншим більше подобаються тканинні сумочки. На практиці важливіше зовнішніх характеристик виявляється функціональність — потрібно, щоб матеріал було легко мити (для цього ж слід вибирати пластичні косметички, які можна без праці вивернути навиворіт). Нерідко буває так, що без довгої «збирання» на дні косметички скупчуються частинки пудри і тіней. Забруднення в деяких випадках дуже складно прибрати. До речі, важливо регулярно чистити не тільки косметичку, але і самі кісточки.

КОСМЕТИЧКА, ЯКУ МОЖНА ВЗЯТИ З СОБОЮ
Частина косметики ви завжди носите в звичайній сумці? При покупці косметички на цей випадок переконайтеся, що в неї точно помістяться найнеобхідніші засоби і дрібниці, які можуть стати в нагоді не вдома: ватні палички, масло для кутикули. Шукайте універсальний варіант, який поміститься в більшість сумок, якими ви користуєтеся.

ДОРОЖНЯ КОСМЕТИЧКА
Окремий пункт — косметичка для подорожей. Тут знову ж важлива місткість, оскільки крім коштів для макіяжу вона повинна дати притулок гель для душу, шампунь, кондиціонер, дезодорант і інші засоби гігієни.

Є сенс підшукати пластикову сумочку з застібкою-бігунком, яка вбереже речі в чемодані в тому випадку, якщо всередині щось протече. Вимити таку косметичку не складе труднощів.