Біла туш для вій: як «носити» і з чим поєднувати?

0
1549
біла туш

Б’юті-шопінг не повинен бути практичним. Іноді можна дозволити собі покупку незвичайних засобів — наприклад, білої туші для вій.

Потрібен акцент на очі? Вії, нафарбовані білої тушшю, точно привернуть до себе увагу. До речі, білим також буває праймер для макіяжу вій. У цьому матеріалі розглянемо обидві категорії засобів.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА БІЛА ТУШ?
Якщо мова йде про білу туші-праймері, то вона надає віям додатковий об’єм і добре подовжує. Кремову текстуру доповнюють ворсинки, які «прикріплюються» до кінчиків вій, дозволяючи домогтися ефекту нарощування. Зверху шар праймера покривають звичайної тушшю: виходить макіяж, гідний вечірнього виходу.
У туші білого кольору немає функціонального призначення, це — чисто декоративний засіб. Так само, як і синя, зелена, фіолетова або рожева, біла туш дозволяє зробити очі яскравіше — причому для цього достатньо нанесення на кінчики вій. Вона як не можна краще підійде шанувальницям арт-макіяжу або тематичного макіяжу. Такий варіант, до речі, ідеально впишеться в макіяж для зустрічі Нового року (ще одну ідею для зимових свят ви можете знайти тут).
У той же час прив’язка до певної тематики зовсім не обов’язкова. Біла туш для вій відмінно справляється зі створенням контрасту — знадобиться, наприклад, якщо хочеться пограти з кольором, підкресливши контур око яскравими стрілками: синіми, червоними, зеленими. Ідею такого макіяжу ви знайдете в цьому відео.

З ЯКИМИ ВІДТІНКАМИ КОСМЕТИКИ ПОЄДНУЄТЬСЯ БІЛА ТУШ ДЛЯ ВІЙ?
Труднощів з поєднанням відтінків не буде — білий колір, як і чорний, в цьому сенсі універсальний. Він відмінно виглядає з будь-якими відтінками — яскравими і приглушеними, темними і світлими.
Однак найчастіше білу туш використовують в макіяжі, який виконаний в холодних тонах. Дуже цікаво в білому кольорі виглядає модний ефект лапок павука.

ІДЕЇ МАКІЯЖУ З БІЛОЮ ТУШШЮ
1 Намалюйте на століттях червоні або бордові графічні стрілки. Потім кінчики вій підфарбуйте білим кольором — вийде виразний контраст.
2 Зробіть акцент на нижню повіку: спочатку підведіть його білим лайнером (не забудьте про гострий «хвостик» у зовнішніх куточків), а потім намалюйте білою тушшю тільки нижні вії. Чорну нанесіть на верхні в один шар.
3 Виділіть контур очей чорним олівцем-кайалом, а потім розтушуйте лінії, щоб створити легкий ефект димки. Нанесіть чорну туш, потім вибірково підкресліть окремі вії білим кольором: якісь — повністю, а у якихось виділіть тільки кінчики.
Лайфхак від візажистів
Використовуйте білу туш як основу для інших, більш яскравих відтінків. Синій, бордовий, смарагдовий, сливовий — ці кольори розкриються повніше і стануть виразнішими, від чого і макіяж вій вийде більш ефектним.
Ще один варіант застосування білої туші — в макіяжі з блискітками. Гліттер насипають на біле покриття відразу після нанесення туші, щоб він закріпився.
За допомогою білої туші можна зробити оригінальний макіяж брів. Після звичної корекції «причешіть» їх щіточкою з білої тушшю, щоб створити ефект інею.