Дарунок моря: все про коралові помади

0
1072
Дари моря

Casual-версія червоної помади — коралова: цей колір помітний на губах, але з буденним стилем не сперечається. Як використовувати його в макіяжі?

Зміст:

  • Кому йде помада коралового відтінку?
  • Відтінки коралових помад
  • Макіяж з коралової помадою

Акцент на губи необов’язково робити ввечері. Він цілком доречний і в денному макіяжі: вибирайте помаду, яка буде поєднуватися з одягом і відтінками в макіяжі, але при цьому не буде залучати до себе занадто багато уваги. Підійде, наприклад, кораловий відтінок. Розповімо про ті, кому йде коралова помада, як з її допомогою виграшно доповнювати образ, і які варіанти варті уваги.

Кому йде помада коралового відтінку?

Відтінків коралової помади так багато, що кожна дівчина, незалежно від кольоротипу і інших зовнішніх даних, може підібрати собі варіант, який стане гармонійним доповненням образу.

Не можна сказати, що помада коралового кольору більше йде блондинкам, аніж брюнеткам, і навпаки. Першим можна вибирати і більш світлі, і більш насичені її відтінки. Але в макіяжі дівчат з темним волоссям коралова пастель виглядає блякло. Тому їм слід віддавати перевагу відтінкам, здатних привнести в образ контраст.

Є також нюанси, що стосуються тону шкіри (як його визначити, ми розповідали тут). Світлий допускає використання різних відтінків коралового: нюдового з молочно-білим півтоном, рожевого, а також більш яскравого червоно-оранжевого.

Якщо шкіра, навпаки, смаглява, то вибір буде не такий широкий. В цьому випадку слід зупинитися на кораловому, який більше нагадує червоний.

Відтінки помад коралових

1 Кораловий nude

Це один з варіантів світло-коралової помади. Змішаний з бежевим або «курних» рожевим відтінок є більш універсальним, ніж яскраві різновиди корала. У такому вигляді він може прикрасити собою навіть «макіяж без макіяжу».

2 Рожевий корал

У багатьох відтінках коралових помад є очевидний «перевага» рожевих пігментів. Але колір все ж відрізняється від класичного рожевого завдяки присутності рудуватих нот. Це гармонійне поєднання для макіяжу в ніжній кольоровій гамі підійде для створення м’якого контрастом.

3 Червоно-кораловий

А такий відтінок, навпаки, забезпечить виразний контраст. В ньому більше теплих пігментів, ніж в класичному червоному, який представляє собою мікс теплих і холодних відтінків в рівних пропорції.

Макіяж з коралової помадою

Якщо ви вирішили зробити макіяж з коралової помадою, слід брати до уваги особливості вашої зовнішності. Адже відтінок, який буде відмінно виглядати на брюнетку, блондинку може і не підійти.

Для блондинок

Блондинкам, створюючи макіяж з коралової помадою, треба відштовхуватися в першу чергу від її відтінку. Враховуючи, що волосся світле, акцент на губи (навіть не дуже яскравий) точно буде притягувати погляди. Так що саме помада в цьому випадку повинна диктувати правила створення макіяжу.

Якщо на губах — м’ясного який нюдовый відтінок, в якому кораловий з’єднання єднався з рожевим, то і в макіяжі очей краще обійтися без різкостей. Підведіть їх базі яким коричневим олівцем, а потім розтушуйте лінію так, щоб вийшов димчастий ефект. Це ж правило діє, якщо мова йде про персикової помаді.

Вибрали більш яскравий персиково-кораловий? Тоді підфарбуйте внутрішній контур очей графітовим сірим олівцем-кайалом або ж намалюйте тонку чорну стрілку. Якщо мова йде про літній макіяж, можна скористатися більш яскравим кольором підводки — наприклад, синім.

Для брюнеток

Дівчатам з темним волоссям спочатку рекомендують ті відтінки коралової помади, що ближче до червоного. Це треба мати на увазі, продумуючи деталі свого макіяжу.

Якщо мова йде про денному макіяжі, то червоно-коралова помада повинна бути напівпрозорою. Така текстура зазвичай буває у відтінкових бальзамів для губ.

Доповніть колір на губах легким акцентом на контур очей — для цього достатня скористатися матовим коричневим або сірим олівцем.

Лак для губ або матова помада коралового кольору — рішення для вечірнього виходу. Результат вийде майже таким же, як у випадку з вибором класичного червоного. Додайте чорні стрілки, щоб підкреслити очі (можна також наносити підводку і на нижній контур вій).

Для рудих

Якщо у вас волосся з теплим мідним відливом, то і коралову помаду краще вибирати з «теплою» гами. Півтон у неї має бути, скоріше, помаранчевим, ніж червоним.

Черпати ідеї для макіяжу з використанням коралової помади можна в фотоуроках мейкап-блогерів та візажистів, а також в б’юті-зйомках. Вони підкажуть, як ще можна зробити акцент на губи, використовуючи такий відтінок. Якщо ви виберете колір з рудим півтоном, то можете надихнутися нашим відео.