Як правильно наносити консилер під очі?

0
1663
як правильно наносити консилер

Темні кола під очима проступають навіть крізь шар консилера? Так буває, якщо невірно його наносити. Розповідаємо про технічні тонкощі цього процесу

Зміст:

Створений для маскування недоліків консилер — це крем з високою концентрацією тональних пігментів. Саме вони і дозволяють сховати під засобами, те що не дає тону шкіри виглядати рівним і гладким. В першу чергу за допомогою консилера маскуються темні кола під очима. І чималу роль в успіху цієї справи відіграє техніка застосування. Далі в матеріалі — про те, як правильно наносити консилер під очі.

Як правильно наносити консилер під очі: покрокова інструкція

1 Пам’ятайте, що консилер зазвичай використовують після тонального крему? Тобто спочатку треба подбати про те, щоб була відповідна база. При цьому важливо враховувати, що під очима шкіра дуже тонка і її не слід перевантажувати косметикою.

2 Наносити консилер, відступивши від війкового контуру. Малюйте їм не півколо, а трикутник з вершиною, спрямованою вниз. Розподіляти засіб найкраще вологим спонжем — так покриття вийде природних і рівномірним.

3 Додайте трохи консилера в невеликі улоговинки по обидві сторони від перенісся — у внутрішніх куточків очей. У цьому місці шкіра теж має синюватий півтон, що може додатково створювати враження втомленого погляду. Трохи засобу і розтушуйте у кріл носа внизу.

4 Щоб слідів консилера не було помітно, перекрийте його невеликою кількістю тонального крему — знову ж таки, намагаючись не обтяжувати мейкап. Інше рішення — злегка припудрити область навколо очей.

Особливості нанесення консилерів різного формату

1 Рідкий

Найчастіше консилер в такому форматі випускають з м’яким яким «плюшевим» аплікатором. Тільки розподіляти його краще або спонжем або подушечками пальців, як би забиваючи засіб у шкіру. Так він буде непомітний на шкірі — до речі, саме рідкий консилер розтушовується найкраще, швидко усмоктуючись в шкіру.

2 Білий

Такі консилери — більш щільні, більш насичені по текстурі і тому успішно допомагають власницям сухої шкіри, пом’якшуючи її. Тільки використовувати їх потрібно в меншій кількості, ніж рідкі консилери. І розтушовування в цьому випадку повинне бути більш ретельним.

3 Олівець, олівець

Кремова текстура — та ж, що і в баночці. Але спресований формат дозволяє отримувати більш стійке і надійне покриття, надійно маскує недосконалості. Правда, знову ж таки, доведеться приділити чимало уваги розтушовуванню, щоб засіб не скочувався у складки шкіри.

4 Сухий

Цей формат підійде дівчатам з шкірою, схильної до жирності. Однак наносити його під очі у великій кількості не рекомендується — оптимальним буде тонкий шар-плівочка, інакше засіб може підкреслити складки і зморшки. До речі, сухий консилер випускають і в зручному форматі олівця.

Як приховати маленькі недоліки: поради візажистів

  • Щоб приховати темні кола під очима, спочатку нанесіть на шкіру коректор червоного або рожевого кольору, щоб нейтралізувати синій півтон. Потім, коли на обличчі вже буде тональний крем, скористайтесь консилером, щоб перекрити куля червоного коректора. До речі, . про кольорових коректорах ви можете прочитати тут.
  • Щоб дрібні зморшки і складки шкіри під очима були не так помітні, подбайте про зволоження шкіри перед виконанням макіяжу. Спробуйте злегка вирівняти цю область за допомогою праймера, яким зазвичай перекривають розширені пори.
  • Також відвернути увагу від подібних недоліків допоможуть консилери зі світловідбиваючими частинками, які створюють блюр-ефект.

Ваша проблема — не синці, а мішки під очима? Тоді потрібно попрацювати зі світлом і тінню: нанесіть консилер світлого відтінку під припухлість, в ті місце, де шкіра здається темнішою.