Як замазати синець на обличчі?

0
2245
як заховати синяк

З ким не буває: один необережний рух, випадковий удар — і на шкірі залишається синяк. Поки він проходити, потрібна надійна маскування. Як її забезпечити, розповімо прямо зараз

Зміст:

У ситуації, коли потрібно сховати синець на обличчі, макіяж просто незамінний. В матеріалі — про те, що потрібно зробити, щоб приховати синці на обличчі максимально ефективно.

Чим можна замазати синці від ударів і уколів?

Знадобиться косметика з щільною текстурою, здатна «перекрити» колірну пляму. Це перше, що потрібно враховувати при підборі косметики. Якщо говорити про конкретні засоби, то це може бути одне з перерахованих нижче.

1 Коректор червоного або рожевого кольору

Червоні і рожеві відтінки, згідно з правилами кольорокорекції, здатні нейтралізувати синяк і зробити його непомітним.

2 Консилер

Потрібен густий крем з формулою, насиченою пігментами. Корисним може виявитися і засіб з ефектом сяйва — воно допоможе створити покриття, яке відверне увагу від синяка за рахунок світловідбивання.

3 Тональна основа

Вона повинна бути стійкою і досить концентрованою, тобто щільною і густий. Тільки в цьому випадку вона зможе сховати під собою синяк.

Якими способами можна приховати синці на обличчі?

  • Оптимальне рішення — замазати синяк, використовуючи тональні засоби. Почати краще з нанесення кольорового коректора, а далі виконати маскування тональним кремом, щоб не залишилося плям, які відрізняються за кольором від тону шкіри.
  • Добре себе зарекомендували і відволікаючі маневри — щоб місце, де захований синяк, не чіпляло погляд. Якщо місце удару або слід від ін’єкцій розташовані у верхній частині обличчя, зробіть акцент на губи за допомогою яскравої помади. Аналогічним чином «спрацює» інтенсивний макіяж очей, якщо треба відвернути увагу від нижньої частини обличчя.
  • Є і більш сміливі рішення. У разі, якщо приховати синяк потрібно в макіяжі на вечірку, приклейте кілька стразів на шкіру так, щоб вони мерехтячи, відволікали увагу від «зони ризику».

Як замаскувати синяк з допомогою макіяжу: покрокова інструкція

1 Зверніться до прийомів кольорокорекції. При темних колах під очима зазвичай використовують коректор червоного або рожевого кольору. Вони здатні нейтралізувати посиніння. Після маскування синіння стане набагато менш помітним. Щоб протягом дня коректор не стерся, не зволожуйте ділянку шкіри з синцем. Щоб макіяж виглядав гармонійно, додайте рожевий коректор на зони, зазначені на схемі нижче.

2 Розподіліть по обличчю тональний крем, оприділивши особливу увагу місцю з синцем. У цій зоні наносите засіб вологим способом з допомогою спонжа або кисті, як би вдавлюючи його — тут стане в нагоді знання техніки стипплинга.

3 Синяк все одне проступає крізь косметику? Скористайтеся консилером — розтушуйте його поверх тонального крему.

4 Закріпіть результат прозорою фіксує пудрою.

Як загримувати синець на обличчі: поради візажистів

  • До незвичайних б’є юті-хитрощів в цьому випадку відноситься заміна консилера на рідку помаду нюдового відтінку. Її перевага полягає в тому, що вона розташовується не гірше будь-яких інших кремових засобів, але застигаючи, стає матовою і проявляє чудеса стійкості. Ця властивість таких помад може стати в нагоді, враховуючи, що тональні засоби іноді все ж підводять і тримаються на шкірі не так добре, як хотілося б.
  • А замість червоного коректора на синяк можна нанести червону помаду — ефект буде таким же. Правда, зверху доведеться багаторазово нашаровувати тональний крем, що маскує, але зате результат буде надійніше.

А вам коли-небудь доводилося ховати синець на обличчі за допомогою макіяжу? Поділіться своїм досвідом в коментарях.