Як зробити веснянки яскравіше?

0
1106
веснянки

Тим, хто любить свої веснянки, хочеться, щоб ця зовнішня особливість виділяла їх з натовпу. І добитися цього неважко, якщо знати кілька особливих макіяж-прийомів.
За час останніх Тижнів моди веснянки набули статусу макіяж-тренда — їх на бекстейдже показів спеціально малювали тим моделям, у яких від природи обличчя не покривається цятками навіть після сонця. Це віяння мало продовження: незабаром в моду увійшли блискучі веснянки, якими шкіру пропонують прикрашати за допомогою спеціальних флеш-татуювань.
З такою підтримкою в індустрії краси у веснянок стає все більше шанувальників. Багато дівчат, хоч і далеко не всі, шукають способи їх підкреслити. У матеріалі — докладніше про те, як це зробити в домашніх умовах.

Веснянки на обличчі — це перевага або не достаток?

Навіть зараз — в той час, коли розум захопила всебічна підтримка будь-яких проявів природної краси — веснянки залишаються предметом спору. Особливо — серед тих, у кого вони є. Одні вважають «сонячні плями» справжньою напастю і намагаються вивести їх, використовуючи не тільки професійну косметику проти пігментації, а й народні засоби. Іншим же свої веснянки настільки подобаються, що вони готові тільки сильніше виділяти їх за допомогою макіяжу.
Так чи інакше, веснянки не варто оцінювати в термінах «погано» або «добре». Якщо ж ви хочете за допомогою макіяжу акцентувати на них додаткову увагу, вам допоможуть наші поради.

Як зробити веснянки на обличчі яскраві в домашніх умовах?

По-перше, переконайтеся в тому, що ваш макіяж не приховує їх під собою. Відмовтеся від щільного покриття тональним кремом. Замість цього виконайте корекцію консілером тільки в тих місцях, де це необхідно. Від пудри — навіть прозорої — теж краще всього відмовитися. Якщо потрібно зробити тон шкіри рівнішим, а також позбутися від жирного блиску, використовуйте праймер, який володіє потрібними вам якостями;

По-друге, подбайте про те, щоб додати шкірі трохи сяйва. У випадку з веснянками найкраще спрацює один з прийомів нижче.

— зволоження

Нанесіть на вилиці трохи денного крему або прозорого бальзаму для губ. Засобу потрібно зовсім небагато — досить невеликої краплі, розподіленої по шкірі подушечками пальців.

— хайлайтер

Засіб з великими мерехтливими частинками не підійде — вони «перетягнуть» увагу на себе. Кращий варіант — рідкий хайлайтер з дрібним шіммером або перловим ефектом.

— бронзер

Ним можна замінити хайлайтер. Але, знову ж таки, краще вибрати засіб з рідкою напівпрозорою текстурою.

По-третє, щоб зробити цятки яскравіше, «пройдіться» по ним коричневим олівцем-кайалом. Пом’якшуйте кожну точку натисканням подушечок пальців. До цього можна додати кілька веснянок, підмальованих бронзовим рідким підведенням.

Стильний макіяж з веснянками на обличчі

Які б’юті-прийоми особливо підходять дівчам з веснянками? Деякі варіанти макіяжу особливо добре поєднуються саме з такою зовнішністю.

Червоні матові губи
Веснянки є, як правило, у дівчат з золотистим волоссям. А їм дуже йде червона помада. Вона ж створює гармонійний контраст з веснянками на світлій шкірі.

Бронзові стрілки
Підкресліть очі рідким лайнером з ефектом металік в відтінку золота або бронзи. Або ж окресліть внутрішній контур олівцем.