Справа поправима: навіщо потрібна палетка консилерів?

0
1395

У тих, хто оголосив бій недосконалостей шкіри, є зброя, перед якою безсилі будь-які дефекти: це багатобарвні палетки консилерів. Якими вони бувають і як ними користуватися?

Зміст:

Хіба мало мати один тюбик з консилером у своїй базовій косметичці? Його буде достатня і для casual-макіяжу, і для вечірнього образу. Однак тим, хто добре знайомий з принципами корекції кольору в макіяжі, відомо, що з великою палеткою консилерів результат може бути краще і в першому, і в іншому випадку. Далі в матеріалі — інструкція по застосуванню палетки консилерів для обличчя і пояснення, які кольори для якої мети використовувати.

Палетка консилерів: що це таке?

Палетка консилерів — це набір професійних  б’юті-засобів. Під однією кришкою зібрані відразу декілька відтінків консилера не тільки для різних типів шкіри, але і для різних проблемних зон.

Такі панелі використовують для корекції ще до нанесення тонального крему. Вони допомагають у точкової маскування недоліків за рахунок нейтралізації кольору шкіри на тому чи іншому ділянці обличчя.

Палетка консилерів: який колір — для чого?

Правила корекції кольору в макіяжі ґрунтуються на принципі колірного кола: ті кольори, які знаходяться на цьому колі один навпроти одного, нейтралізують один одного. Це, наприклад, такі пари як червоний і зелений, фіолетовий і жовтий. Відтінки для великих палеток підбирають саме за такою логікою.

1 Зелений

Такий коректор — тt, що потрібно, якщо на обличчі є висипання, почервоніння, і якщо видно судинна сітка. Коли тон шкіри сам по собі червонуватий, краще заручитися ще й підтримкою праймера зеленуватого відтінку; локально ж з недосконалостями впорається консилер.

2 Фіолетовий

Основне призначення фіолетового консилера в кольорокорекції — позбавлення тону шкіри від жовтизни, тьмяного «землистого» відтінку. Якщо говорити конкретно про консилерах, то в фіолетовому кольорі смороду найчастіше допомагають приховати пігментні плями, веснянки, родимки.

3 Рожевий

Так само, як і коректор червонуватого кольору, рожевий застосовують у цілях маскування темних кіл під очима — він відмінно справляється з перекриттям синього, фіолетового і темно-зеленого відтінків. Є навіть такий б’юті-хак: якщо під рукою немає потрібного консилера, синці можна зафарбувати помадою, а потім приховати сліди її несанкціонованого використання за допомогою тонального крему.

4 Жовтий

Йому теж під силу зробити темні кола під очима непомітними, а заодно повернути шкірі та особі свіжий і бадьорий вигляд. Крім цього, з допомогою жовтого консилера можна «заховати» червоно-коричневі цятки — це, наприклад, сліди від прищів.

5 Нюдовый

Це — універсальний варіант. Якщо у вас немає специфічних проблем, які вимагають застосування різнокольорових консилерів, можна користуватися нейтральним, тобто засобом тілесного кольору. Такими ж властивостями володіє і білий консилер, але він може стати в нагоді і в інших ситуаціях — наприклад, якщо потрібно освітлити тональний крем, куплений за помилку не того відтінку.

Як користуватися палеткою консилерів для обличчя: покрокова інструкція

1 Подивіться на шкіру та оцініть її стан: є недоліки, від яких хотілося б відвернути увагу? Результат і буде відправною точкою при виконанні макіяжу з палеткою консилерів.

2 Якщо кілька проблем, маскуємо їх, використовуючи потрібні кольори по черзі. Почніть з тих ділянок шкіри, які вимагають втручання найбільше: це можуть бути темні кола від недосипу або, скажімо, великі висипання. Потім обробіть дрібні дефекти (пігментні плями, невеликі прищики). Поки ви будете працювати над незначними недоліками шкіри, перші шарі консилера встигнуть висохнути, що зробить коригуючий макіяж більш стійким.

3 Не забудьте про розтушовку. Перш ніж приступати до нанесення тональної основи поверх «плям» консилера, пом’якшити їх межі так, щоб вони злилися з шкірою. В іншому випадку контури областей з кольоровими коректорами буде видно навіть крізь шар крему.

Поради по використанню та лайфхаки

  • Консилер тілесного відтінку, який ви використовуєте для корекції недоліків, завжди повинен бути трохи світліше вашого тону шкіри.
  • Під очі рожевий або бежевий наносити консилер перевернутим трикутником, «розтягуючи» колір по напрямку вниз, — це дозволить краще приховати темні кола. А прищики маскуйте маленькими точками, не виходячи за межі почервоніння.
  • Необов’язково використовувати консилери з палетки тільки за прямим призначенням. Вони можуть стати в нагоді, наприклад, в тому випадку, якщо вам захочеться отримати новий відтінок помади. Кремова текстура дозволяє експериментувати, змішуючи засоби різних кольорів один з одним.