Види брів: як в них розібратися?

0
1358
Види брів

При бажанні можна кардинально змінити форму брів, звернувшись за «потрібної» в салон або ж виконавши корекцію самостійно.

Brow-індустрія стала окремим феноменом в світі краси. Є тут і свої авторитети, і свої тренди, які серйозно впливають на уявлення про те, яким повинен бути образ сучасної дівчини. І ці тренди міняються — нехай і не так часто, як тенденції в макіяжі або, скажімо, манікюрі. Поговоримо про актуальні віяння 2018 року.

ІДЕАЛЬНІ ФОРМИ БРІВ У 2018/2019 РОКАХ: ТРЕНДИ І ПОРАДИ БРОВІСТОВ
Якщо говорити про життєздатних тенденції, яким можна слідувати в буденному макіяжі, то в 2018 році увагу варто звернути на арочне форму брів. Різкий графічний злам, який надавав особі здивовано-обурений вираз, йде в минуле. Прагнучи виглядати стильно, багато дівчат виділяли брови занадто сильно — олівцем або фломастером з сильним натиском, що створювало неприродний ефект татуажу. Це почасти й послужило причиною, по якій на зміну драматично зігнутим бровам прийшла м’яка округла форма. Природність знову в тренді.

Втім, це не означає, що інші форми брів не розглядаються.

Прямі
В цьому році стали популярні брови без будь-яких зламів і вигинів. Але якщо від природи форма інша, то домагатися прямих ліній за допомогою корекції навряд чи варто. Особливої ​​необхідності в цьому немає: пряма форма по-справжньому йде тільки дівчатам з овальною формою обличчя.

Вигнуті
Це брови-дуги з м’яким «підйомом» в середині. Брови такого виду відрізняє відсутність гострих кутів.

Підкреслюючи їх за допомогою макіяжу, обведення не використовують — брови «заповнюють» зсередини штрихуванням, а потім акуратно розчісують щіточкою з прозорим гелем.

Брови «будиночком»
Мова не про бровах зі зламом — брови «будиночком» відрізняє піднесений підставу. Кінчики при такій формі, навпаки, дивляться вниз. Ця форма брів виглядає гармонійно лише в тому випадку, якщо вона дана жінці від природи; робити її спеціально не має сенсу.

Хвилясті
Брови-хвилі стали несподіваним трендом в 2017 році — Instagram переживав бум публікацій фото, на яких брови виглядали так само, як волосся після укладання з ефектом гофре. Найчастіше для отримання такої лінії на фотографії брови ніхто не коригував — заради модного кадру їх «вигинали» в фотошопі. У житті таку форму можуть собі дозволити тільки найсміливіші.

З зламом
У цього все ще популярного контуру брів є впізнавана особливість — підйом в середині з різким переходом до хвостику, спрямованому вниз. Саме на злам в макіяжі цих брів і роблять акцент — його виділяють олівцем або тінями, набраними на скошену кисть.
Круглі дуги
Брови округлої форми — кращий вибір для дівчат з графичной формою особи ( «трикутник», «ромб» або «квадрат»). У цьому випадку саме брови-дуги нададуть необхідний пом’якшувальний ефект.

Широкі брови
Тонкі брови-ниточки залишилися в минулому. І прямі, і вигнуті, і брови зі зламом тепер мають бути широкими. Щоб бути в тренді, бровісти радять робити мінімальну корекцію, прибираючи тільки ті волоски, які сильно порушують обраний вами контур.

Оригінальні форми брів
Це результат сміливих експериментів візажистів і б’юті-блогерів з корекцією і макіяжем брів. Так, модними були недавно оголошені брови-пір’я з роздвоєнням посередині. Увага також залучили брови форми «риб’ячий хвіст».

ЯК ПІДІБРАТИ ФОРМУ БРІВ ПО ТИПУ ОСОБИ?
Кругле обличчя
При такому типі особи оптимальний варіант — брови зі зламом і гострим хвостиком. Кругловидих дівчат нерідко хвилює те, що їх рис не вистачає різкості; графічні форма брів допоможе вирішити цю проблему.

Овальне обличчя
Дівчатам з витягнутим овальним обличчям не рекомендують вибирати форму зі зламом — такі брови можуть зробити образ більш серйозним або навіть суворим. Найбільш відповідних варіантів два: або прямі брови, або м’яко вигнута арка в дусі трендів 2018 року.

Трикутне обличчя, «сердечко»
Для цього типу характерні звуження донизу і досить широкий лоб. Щоб він не здавався «важким», брови не повинні бути занадто широкими і пухнастими — це раз. Два — потрібно уникати прямої форми і графиня ліній контуру. Правильним буде злегка пом’якшити вигин брів.

Квадратне обличчя
Плавно вигнуті брови-дуги — то, що потрібно дівчатам з квадратним і прямокутним типами особи. Вибирайте середню ширину, а хвостик брів «опускайте» вниз, це дозволить злегка звузити овал обличчя.