Який колір помади стане актуальним у холодний період осені?

0
1729
колір помади

Осінь завершується приносячи з собою холод та однотонність зими, саме тому потрібно встигнути насолодитися красивим осіннім макіяжем, акцентом якого буде неповторний колір помади. Правильно обравши відтінок, кожна дівчина, жінка придає своєму образу нового шарму та ефектно розбавляє кольорову гаму природи.

Колір осені 2018 року!

Вибираючи помаду, кожна дівчина стикається з питанням: який колір є актуальним та модним восени? Всі відомі візажисти наголошують, що правильним вибором є – бордовий, саме тому ви нерідко можете побачити його на моделях, кіноактрисах та відомих блогерах.

Свою популярність не втрачає і класика тілесного кольору, представниці слабкої статі використовують його, а також експериментують з відтінками, що дозволяють отримати: ніжно-рожевий та молочно-кавовий.

Помилкою не буде і червоний колір. Матове червоне покриття, дозволить ефектно акцентувати увагу оточуючих на ваше обличчя. Не потрібно підкреслювати очі, якщо ви використовуєте даний колір, його насиченість стане основною вашою прикрасою.

Рекомендуємо звернути увагу на те, що майже всі візажисти та стилісти одноголосно підтримали кольорову гаму відтінків осені. Але експериментувати та шукати свій власний колір, ви можете самі. Свій образ ви можете розбавити відтінками коричневої гами. Даний колір не так часто можна побачити на губах у дівчат, але з точки зору краси, він є стильним рішення для кожної красуні.

Колір помади до вашого волосся!

Кожна красуня прагне виглядати ефектно та стильно, а всі її переваги, щоб були підкресленими і в той самий час доповнювали один одного. Ми порадимо вам, як вибрати помаду, що буде вишукано дивитися до вашого кольору волосся.

Блондинкам варто віддати перевагу бордовому кольору, якщо ви ідете на вечірку, або романтичне побачення. Для кожного дня, рекомендуємо використовувати червоно-рожевий відтінок, що підкреслить молодість та пристрасть натури.

Брюнетки, є володарками красивого темного волосся, саме тому варто звернути свою увагу на бордовий. Даний колір не викликатиме контрастів, а головне ваша шкіра буде мати дуже молодий вигляд. Також ви сміло можете користуватися коричневими відтінками помади.

Пристрасні руді. Вашими кольорами цієї осені будуть червоні та бордові відтінки. Не рекомендуємо використовувати помади світлого відтінку, або тілесного, так як вони можуть зіграти з вами в неякісну гру.

Осінь – це прекрасна пора року, що заставляє мріяти та очікувати чогось нового, а правильно вибраний колір помади дозволить насолоджуватися цим відчуттям з коханим чоловіком!