Як зробити манікюр з єдинорогом: покрокова інструкція

0
2097
Як зробити манікюр з єдинорогом: покрокова інструкція

Цей веселий і злегка інфантильний нейл-дизайн відмінно піднімає настрій. Намалювати на нігтях єдинорога допоможе наш інструктаж

Коли доречний манікюр з єдинорогом?

Єдиноріг на нігтях: поетапна інструкція

Такий нейл-дизайн по достоїнству оцінять в творчому середовищі, наприклад, в офісі креативного агентства або на музичному фестивалі. У відпустці, на дні народження або на будь-якому неформальному святі яскравий і забавний манікюр теж буде до речі незалежно від пори року. Дотримуйтесь нашої інструкцію: з її допомогою можна повторити малюнок навіть в домашніх умовах!

ЄДИНОРІГ ІНСТРУКЦІЯ

1 В першу чергу необхідно підготувати нігті до нанесення лаку. Використовуйте якісні інструменти: переконайтеся в тому, що ножиці добре заточені, а пилка не дряпає нігтьову пластину. За допомогою спеціального засобу розм’якшіть кутикулу і відсуньте її апельсиновою паличкою. Надайте нігтям потрібну форму, уникаючи загостреною (малюнок буде красиво виглядати і на коротких нігтях, і на нігтях середньої довжини). Пройдіться по нігтьової пластини бафом, щоб вирівняти і відшліфувати її.

2 Покрийте нігті базою. Це надзвичайно важливий етап в манікюрі! База відповідає за стійкість і рівномірність покриття, а також попереджає проникнення фарбувальних пігментів в глибокі шари нігтьової пластини. Нанесіть її в два шари і дочекайтеся повного висихання, перш ніж приступати до роботи з кольоровими лаками.

3 Для кольорового покриття візьміть кілька лаків пастельних відтінків — вони допоможуть зобразити веселку. Для початку нанесіть на ніготь вказівного пальця лак блідо-лимонного кольору. Світлі лаки краще наносити в два шари — тоді колір ляже рівно, щільно, без пробілів і смуг.

4 Потім накрасьте ніготь середнього пальця лаком м’ятного відтінку — також в два шари. Це буде фон для малюнка єдинорога.

5 На мізинці використовуйте блакитний відтінок — він нагадує небо.

6 Ніготь великого пальця ми зафарбували лілово-рожевим лаком — вийшло мило і жіночно.

7 Не дивлячись на те що єдиноріг буде розташовуватися на середньому пальці, ми вирішили не залишати без декору і безіменний. На цьому нігті намалюйте смуги тих кольорів, які вже використовували в якості основних. В якості підкладки використовуйте щільний білий лак.

8 Приступайте до малюнка на безіменному пальці. Візьміть тонку художню кисть і намалюйте смугу по діагоналі за допомогою блакитного лаку.

9 Дочекайтеся повного висихання смуги і проведіть поруч ще одну — м’ятного відтінку.

10 Тепер візьміть жовтий лак і намалюйте їм наступну смужку.

11 Завершальною смугою буде ніжно-рожева, лососевого відтінку. Також можна використовувати лак відтінку нюд.

12 Переходьте до зображення єдинорога. За допомогою тонкої кисті намалюйте білим лаком силует єдинорога. Робіть це схематично: позначте «ріг», «вушко», а також витягнуту «мордочку» і «тіло» ( «пузо»).

13 Тонким пензлем обведіть контур єдинорога блакитним лаком.

14 Жовтим лаком фарбуйте ріг єдинорога.

15 Тонким пензлем з чорним лаком позначте деталі мордочки: очі, ніс. Домальовуйте «перегородки» всередині роги.

16 Покрийте манікюр топовим покриттям. Воно збереже колір і вбереже манікюр від відколів і розтріскування, а також додасть нігтям красивого блиску.

Манікюр готовий!