Як визначити свій відтінок шкіри?

0
2038
тон шкіри

Підбір косметики починається з базового знання: відтінки макіяж-засобів повинні відповідати тону шкіри і кольоротипу. В іншому випадку гармонії не досягти. Допоможемо все з’ясувати прямо зараз.

Чи потрібно змінювати звичний макіяж взимку або влітку?
Якщо при пошуку засобів догляду визначальний фактор — тип шкіри (нормальна, сухий або, наприклад, жирний), то декоративну косметику слід підбирати з урахуванням її відтінку. Причому визначальне значення має не те, бліда у вас шкіра або смаглява; набагато важливіше «температурні» параметри — потрібно знати, теплий у вас тон або холодний. У матеріалі розбираємося, як визначити відтінок шкіри і чим це знання корисно.

КОЛІРНА ПАЛІТРА ВІДТІНКІВ ШКІРИ
1 Бліда шкіра
Вона відрізняється блакитним тоном. Створюється враження, ніби на сонці людина з таким типом шкіри не буває зовсім. До нього відносяться такі відтінки як фарфоровий і «слонова кістка» — дуже світлі, майже прозорі.

2 Персиково-рожева шкіра
Трохи менше світла, ніж шкіра попереднього типу. Ще однією важливою відмінністю є ніжний рожевий тон, який робить відтінок в цілому теплішим.

3 Середній тон
Це, в основному, бежеві відтінки шкіри, які відрізняються теплим тоном. Здається, що вона трохи «підрум’янилася» на сонці і стала злегка золотистої.

4 Оливкова шкіра
У цього типу шкіри з’єдналися жовтий і зелений відтінки. З боку вона одночасно і тепла, і бліда. Власницям такого відтінку шкіри вона нерідко здається землистої — але в цьому винна нестача зволоження і сяйва.

5 Бронзова шкіра
У засмаглою шкіри, як правило, теплий відтінок.

6 Засмага
Її відрізняють більш темні золотисто-коричневі тони. Для дівчат зі смаглявою шкірою теж характерний теплий колір.

ЯК ВИЗНАЧИТИ ВІДТІНОК ШКІРИ?
Щоб визначити відтінок шкіри і уточнити, теплий він або холодний, дівчата можуть пройти тест, який буде достовірним, навіть якщо проводити його самостійно в домашніх умовах. Важлива умова: робити це необхідно при природному освітленні. Електричні лампи спотворюють сприйняття.

1 Подивіться на зап’ясті з внутрішньої сторони — там, де проглядаються вени. Якщо вони здаються синіми або фіолетовими, то шкіра у вас — холодного відтінку. Якщо створюється враження, що вони зелені, це говорить про те, що ваш тон шкіри — теплий. Складно зрозуміти, якого кольору вени? В цьому випадку тон, швидше за все, нейтральний — не теплий і не холодний; це характерно для власниць оливкового відтінку шкіри.

2 Піднесіть до обличчя білий аркуш паперу і подивіться в дзеркало. Якщо на шкірі проявляється рожевий, червоний або ж синюватий тон, можна точно сказати, що відтінок холодний. Жовтизна вказує, навпаки, на теплий тип. А ті, хто бачить, ніби шкіра «посіріла» поруч з листом, можуть бути впевнені, що у них нейтральний відтінок шкіри.

3 Згадайте, як ваша шкіра зазвичай реагує на сонце в перші дні засмаги. Якщо вона червоніє вже через півгодини, значить, вона холодного типу. У людей, які рідко страждають від сонячних опіків і без праці знаходять рівний золотистий загар, теплий відтінок шкіри.