Ефективний догляд за волоссям

0
1485

Напевно у світі немає такої жінки або дівчини, яка б не мріяла мати красиве довге волосся. Щоб отримати густу гриву, багато дівчат використовують професійні косметичні засоби. Але завжди можна скористатися ефективними перевіреними народними засобами, що допоможуть отримати бажаний вам результат.

Завжди доречною для відновлення структури волосся, є маска з жовтка. Ще наші бабусі використовували її для того, щоб мати доглянуте волосся. Приготувати таку маску не є складною процедурою все, що потрібно яйця, мед та лимонний сок.

Виберіть глибоку посудину в якій ви будете готувати маску. Туди відділити жовтки від білків. Вам потрібний виключно жовток, для процедури можна використати 2-3 яйця в залежності від довжини вашого волосся. До жовтка додайте 1 ст ложку меду та чайну ложку лимонного соку (Лимонний сок відновить природній блиск вашого волосся). Збийте консистенцію до однорідної маси та нанесіть її на шкіру голови, лишнє можна втерти по всій довжині волосся. Тримати таку маску потрібно 20-30 хвилин, надівши на голову целофановий кульок та обмотавши голову теплим рушником.

Змивати маску потрібно, до того періоду часу, поки вода не стане прозорою.

Користуючись хоча б один раз в тиждень такою маскою, ви зможете відновити красу і блиск вашого волосся.