Дослідження яєчників сучасними способами

0
2060
Дослідження яєчників сучасними способами

Коли жінка хоче народити дитину, вона повинна пройти ретельне обстеження, яке покаже, наскільки її організм готовий до цього. І, звичайно, коли виникають проблеми з зачаттям, важливо зробити все можливе, щоб дізнатися про гарантії зачаття в тій або інший термін, або визначення причини проблеми з зачаттям дитини.

Для точно визначення часу зачаття, можна провести дослідження яєчників за допомогою такого методу, як фолликуометрия. Що це за метод, і для чого його застосовують? Щоб чітко розібратися, варто дізнатися детальніше про мету застосування даного дослідження і гарантії.

Почати можна з того, для чого проводитися таке дослідження. Мета УЗД яєчників – це визначення оптимального дні для зачаття дитини. Коли у жінки проблеми з зачаттям, такий метод може бути хорошою можливістю для вагітності. Фолликулометрию проводять один раз в цикл або кілька разів. За допомогою дослідження можна побачити причину, чому жінка не може завагітніти і призначити правильне лікування. Також, з його допомогою можна визначити дату овуляції і побачити день, який буде максимально вигідним для зачаття.

Можливо, у пацієнтки взагалі не проходила овуляція. Тому потрібно буде зрозуміти причини і можливо провести штучну стимуляцію овуляції. Бувають і такі ситуації, коли подружжя хоче скорегувати день, щоб збільшити імовірність народження хлопчика чи дівчинки. Перед овуляцією і після є великий шанс зачати хлопчика. В інші фазі більше шансів на дівчинку. Також, контролюючи цей процес можна проконтролювати, якою саме буде вагітність. Якщо подружжя боятися багатоплідної вагітності, то все це можна скорегувати.

Які існують показання до проведення фолликулометрии?

• Безпліддя. Якщо жінка не може завагітніти протягом року, використовуються багаторазові спроби без контрацепції.
• Гормональні порушення, які впливають на правильність роботи репродуктивних процесів. У жінки може прірви овуляція, виникнути патологія яєчників, і т. д.
• Необхідність стимулювання овуляції (вона виникає перед штучним заплідненням).
• Перед ЕКО.

Це ті показання, при яких проведення фолликлометрии просто обов’язково. Якщо знайти професійних фахівців, то можна отримати максимально позитивний результат, скористатися їх досвідом, розрахувати максимально вдалий день для зачаття або провести інші процедури.