Гастрит зі зниженою кислотністю — особливості дієти при цьому захворюванні

0
2051

Сьогоднішній день досить багато захворювань пов’язаних зі шлунком. Сформувати правильний раціон важко з огляду на щоденних турбот і поспіху, тому люди починають перехоплювати їжу на ходу. Через це і з’являються проблеми з травною системою. В результаті лікар при зниженій кислотності виписує дієту, розписану на кожен день.

ОПИС
Спосіб життя впливає на появу гастриту, який проявляється в декількох формах. Різні продукти, що містять в собі шкідливі добавки, підвищують ризик появи гастриту. Кислота руйнує шлунок при поганій роботі кишечника, внаслідок чого у людини з’являється гастрит або виразка.

Основні принципи харчування при гастриті
Доктор становить дієту при низькій кислотності шлунка. Гастрит змушує людину відмовитися від більшості шкідливої ​​їжі, але при дотриманні правил дієтолога можна уникнути розвитку гастриту і його негативних наслідків. Харчування складається лікарем на кожен день. Для стабільної роботи шлунка, потрібно харчуватися часто і в невеликих кількостях. Раціон повинен містити такі продукти, як нежирні бульйони, овочі, м’ясо і варену рибу. За один раз потрібно вживати 200 або 300 грам продуктів. При дотриманні дієти, нормалізується робота кишечника. Через деякий час, в меню можуть додати важкі страви, але шкідливу продукцію потрібно уникати, щоб не погіршити стан шлунка. Заборонено їсти здобу і інші солодощі, а також їжу з великою кількістю тваринних жирів, так як при її вживанні починається бродіння в шлунку.
При проблемі зі шлунком рекомендують дотримуватися таких правил:

• вживати їжу тільки теплою;
• їжу добре пережовувати;
• не їсти смажене;
• солі в їжі повинно бути мало;
• для заправки страв більше підходять рослинне або оливкове масло, без великої кількості жирних продуктів;
• овочі рекомендується їсти у вигляді пюре. Їх можна також приготувати на пару або відварити.
Рекомендовані продукти
При низькій кислотності лікарі рекомендують їсти більше фруктів і ягід. З них можна варити компоти, і робити морси. Корисно щодня пити овочевий свіжовичавлений сік. Кожен продукт наповнений масою корисних речовин і кальцію. Молочні продукти не вживати, їсти можна тільки сир.
ВИСНОВОК
Дотримуючись правильного харчування можна не тільки поліпшити своє здоров’я, але і стати більш життєрадісним і відчувати великий приплив життєвих сил. Тільки правильно складена дієта і дотримання рекомендацій допоможуть уникнути посилювання захворювання.