Як допомагає ін’єкційна косметологія?

0
2138
Косметологія

Більшість жінок прагнуть зберегти свою молодість, вдаючись для цього до послуг індустрії краси. В останні кілька років особливу перевагу пацієнти косметологів віддають ін’єкційним процедур, оскільки вони несуть у собі менше ризиків у порівнянні з пластичними операціями і допомагають зберегти індивідуальність. Про це свідчать і дані Міжнародного співтовариства естетичної та пластичної хірургії ISAPS, відзначаючи справжній бум у сфері «уколів краси».

Наука не стоїть на місці, тому у ін’єкційних препаратів сьогодні набагато більше можливостей. Використовуючи новітні досягнення в ін’єкційній косметології, фахівці допомагають пацієнтам дива молодше за рахунок зменшення іншого підборіддя», відновлення овалу обличчя, усунення вікових і мімічних зморшок, поліпшення контуру губ і т. д. Косметологи використовують ліпофілінг або препарати з гіалуронової кислотою, а також пропонують комплексний вплив, що включає пілінги, лазерні та фотопроцедури та інше.

Сучасна косметологія за допомогою ин’єкцій не тільки успішно бореться зі зморшками різного характеру, але і дозволяє позбутися від вугрової хвороби, рубців, шрамів, венозних і судинних сіточок, а також насичувати і живити шкіру мікроелементами і вітамінами, лікувати целюліт і долати безліч інших проблем шкіри.

Слід зазначити, що ін’єкційна косметологія, як і інші напрями індустрії краси, забезпечує відмінні результати при грамотно підібраних методик, високий професіоналізм лікарів-дерматокосметологів, які володіють сучасними техніками, які використовують сертифіковані препарати і обладнання, а також при дотриманні всіх необхідних санітарних правил і норм та індивідуальному підході.
Головні переваги ін’єкційної косметології – практично миттєвий ефект, який не вимагає анестезії безопераційний метод, відсутність тривалої реабілітації та можливість для пацієнта продовжувати звичайний ритм життя. Дуже важливо, що при ін’єкціях мінімізовані алергічні реакції, а також «уколи краси» можна поєднувати з іншими косметологічними напрямками, наприклад, апаратної косметології.