Як вибрати правильний рюкзак для школяра?!

0
2277
як вибрати правильний рюкзак

Правильний вибір рюкзака для школяра має важливе значення, так як дитина його носити цілий рік.

На сучасному етапі актуальною проблемою здоров’я у дітей стала проблема формування і збереження гарної фігури і правильної постави тіла.

Звертайте увагу на маркування. Воно повинно містити інформацію учнівських ранців, портфелів, рюкзаків віку користувача. Для дітей 1 класів вага портфелів, шкільних ранців та інших виробів без підручників повинен бути не більше 700 грам. Для середніх і старших класів – не більше 1000 грам. Для молодшого шкільного віку рюкзаки повинні бути з формостійкою спинкою, яка забезпечує повне прилягання до спини учня і мати рівномірний розподіл ваги. Вимоги, що пред’являються до розмірів ранців для учнів початкових класів, наступні: — довжина (висота) – 300 – 360 мм, висота передньої стінки – 220 – 260 мм,- ширина – 60 – 100 мм, довжина плечового ременя – не менш 600 – 700 мм, — ширина плечового ременя у верхній частині (протягом 400 — 450 мм) – не менше 35 – 40 мм. Допускається збільшення розмірів не більше ніж на 30 мм

Для перевірки відповідності ваги ранця з підручниками і зошитами згідно з нормативними вимогами використовують обчислення співвідношення ваги ранця до ваги дитини. Це співвідношення оптимально, якщо виходить 1:10. Таким чином, враховується індивідуальний підхід і можливості дитини. Досить важливо, щоб учнівські портфелі, ранці повинні були з деталями і (або) фурнітурою зі світловідбиваючими елементами (передні, бічні поверхні і верхній клапан) і виготовлятися із застосуванням матеріалів контрастних кольорів. Звертайте увагу, щоб матеріал, з якого зроблені ранці був легким, міцним, мав водовідштовхувальне покриття і був зручний для чищення. Удачі вам у виборі учнівських портфелів і шкільних ранців!