Як зберегти здоров’я очей

0
2418

Протягом життя око людини піддається різного роду негативному впливу з-зовні. Число потенційно небезпечних факторів зростає. З’являються все нові і нові недуги. Атрофія зорового нерва лікування і прогноз. Однак зберегти здоров’я очей під силу кожному. В крайньому разі, вдасться виключити посилення ситуації.

Не кожен знає, але очі людини рухаються завдяки спеціальним очним м’язам. Природно, що протягом дня вони втомлюються. Періодично таким потрібно розслаблятися і відпочивати. Дуже важливо забезпечити таку можливість. Причому відпочинок повинен бути повноцінним. Мова йде про регулярний і якісний сон.

Від правильного харчування залежить багато. Ні для кого не стане секретом той факт, що робота органів залежить від насичення організму корисними вітамінами та мікроелементами. Очі вкрай потребують вітамін «А». В основному він присутній в овочах і фруктах, які відрізняються помаранчевим відтінком.

Якщо очі втомилися протягом дня, то потрібно навчитися знімати напругу. В даний час існує маса інструментів, що сприяють розслабленню, приміром, можна скористатися спеціальними окулярами для масажу. Допоможе і гімнастика для очей. Вона дуже проста, але в тій же година ефективна. Також можуть допомогти різні компреси або маски, які здатні дбайливо доглядати за шкірою навколо очей.

Важливо приділити увагу якісним характеристикам косметики. Якщо використовувати косметику низької якості, то не варто дивуватися при появі сухості і дискомфорту. На туші економити не бажано.

Важливо регулярно робити масаж повік. Алгоритм гранично простий і доступний в розумінні. Інформації на цей рахунок предостатньо. Однак за допомогою простих маніпуляцій вдасться зберегти зір на довгострокову перспективу.

Крім того, дуже важливо своєчасно відвідувати офтальмолога. Фахівець зможе розгледіти проблему «в зародку» і допоможе її вирішити. Деякі недуги не помітні неозброєним поглядом. Візити до окуліста повинні бути регулярними, особливо якщо діяльність людини пов’язана з постійним перенапруженням очей. Будьте здорові!