Японський метод, щоб прибрати живіт і випрямити спину

0
2084

З поширенням сидячого способу життя у багатьох спостерігаються проблеми з хребтом. Цю просту і ефективну техніку корекції фігури розробив японський лікар Фукуцудзі близько 10 років тому. Метод допомагає позбутися від в’ялого живота і повертає скелет в природне положення.

Всього п’ять хвилин в день для занять, і обриси вашого тіла відчутно зміняться, талія стане тоншою, а спина — рівніше. Коли метод був вперше опублікований, книга розійшлася величезним тиражем — понад 6 мільйонів копій, але всю суть техніки можна описати кількома реченнями і рекомендаціями:

Зробіть з рушника тугий валик не менше 40 см в довжину і 7-10 см в товщину. Перев’яжіть його, щоб він не розмотувався.
Сядьте на тверду горизонтальну поверхню (м’яке ліжко не підійде, краще — кушетка, масажний стіл або розстеліть килимок для фітнесу на підлозі), покладіть згорнутий валик позаду себе.
Акуратно опустіться на спину, притримуючи валик руками так, щоб він виявився точно поперек тіла під попереком — рівно під пупком. Це важливий момент.
Розведіть ноги на ширину плечей і «клишоного» зведіть стопи разом — так, щоб великі пальці торкалися одне одного, а п’яти були на відстані 20-25 см.
Заведіть витягнуті прямі руки за голову, поверніть їх долонями вниз і з’єднайте мізинці.
Уважно стежте за тим, щоб великі пальці ніг і мізинці рук стикалися.
Проведіть в такому положенні 5 хвилин. Акуратно вставайте, бо під час вправи кістки і суглоби трохи зсуваються.
Якщо все робити правильно, ви відчуєте, як ваш скелет починає приймати природне для нього положення і випрямляється. Живіт буде поступово втягуватися, внутрішні органи — розміщуватися в найбільш сприятливий для них положення.

Для початку досить складно витримати цілих 5 хвилин, тому починайте з малого — по 2-3 хвилини. Результат буде відчутно помітний вже через місяць таких нескладних занять. Це чудова альтернатива фізичним вправам на зміцнення хребта. Спробуйте цей метод — спина буде вам вдячна.