Комплексна біотерапія в онкології — ефективне лікування захворювань

0
1263

Найбільш ефективне лікування захворювання — це усунення його причини. Таким чином, необхідно не тільки запобігти розвитку онкологічного процесу, але й захистити від хвороби весь організм. З таким завданням чудово справляються комплексні методи лікування.

Одні з найбільш відомих методів комплексного лікування — хірургія, променева і хіміотерапія. Однак, якщо детальніше розібратися в суті методик, то за своєю природою хіміотерапевтичні препарати є отрутами. Це токсичні речовини, і в дійсності вони руйнують пухлина. Проблема полягає в тому, що слідом за пухлиною руйнується весь організм. Хімічні речовини не залишають шансів як атипових клітин, так і здоровим.

Під впливом променевого випромінювання ракові клітини також гинуть. Однак навіть прицільно спрямований пучок не може бути сконцентрований тільки на пухлини, а значити також страждають і прилеглі здорові тканини. А якщо процес дійшов до метастатичного ураження, то опроміненню піддається весь організм.

Наше завдання полягає в максимальному захисті здорових органів і клітин, а, так само, не допустити виникнення рецидивів або метастазування. З таким завданням чудово справляється таргетна, або прицільна молекулярна, терапія. Подібна тактика лікування додатково надає позитивну дію на імунну систему і нейрогуморальну системи.

Дозволяють перемогти хворобу, фотодинамічна терапія, омелотерапия і озонотерапія.

1. Фотодинамічна терапія — метод, що дозволяє безпосередньо впливати на пухлину. Застосування препарату-фотосенсибілізатора дозволяє зберегти недоторканими здорові клітини. Такий препарат має тропність до раковим клітинам, тому накопичується тільки в них. Потім на уражений орган направляють особливий джерело світла, здатна розщепити накопичився препарат. Розпадаючись, фотосенсибілізатор виділяє активні форми кисню, які знищують пухлина. Таким шляхом вдається домогтися мінімальних побічних ефектів.

2. Омелотерапия -метод, який полягає в застосуванні препаратів на основі білої омелі. В процесі лікування активуються обмінні процеси, підвищується опірність організму і активується природний протипухлинний імунітет.

3. Застосування суміші озону і кисню отримало назву озонотерапія. Недолік харчування в тканинах пов’язаний з поганою екологією, курінням і пасивним способом життя. Клітинам необхідний кисень! Перебуваючи в стані постійного кисневого голодування, вони не можуть повноцінно виконувати свою функцію, а тому не можуть боротися із захворювання. Введення в організм препаратів озону сприяє нормалізації рівня кисню в крові. Таким чином, озонотерапія сприяє зняттю запалення, поліпшення мікроциркуляції в тканинах, активації імунної системи і навіть купірування больового синдрому.

Комплексна, таргетна терапія дозволяє досягти найкращого ефекту в лікуванні онкологічного захворювання. Правильна комбінація методів забезпечує стійку ремісію з мінімальною кількістю побічних ефектів!