Опис протезування зубів

0
1507

Сьогодні багато людей носять зубні протези. Причому смороду допомагають їм справлятися з основними завданнями: пережовуванням їжі. Крім того зубні протези також виконують і естетичну роль.

На сьогодні врятувати пошкоджені зуби не завжди можливо. Пов’язано це може бути з рядом причин. Наприклад, зуб повністю зруйнований разом з коренем. У такому разі часто застосовуються протези. Одним з їх видів є імплантанти.

Важливо відзначити, що протезування зубів може бути як змінним, так і немає. Кожна людина має можливість вибрати для себе тієї метод, який підходить йому. Причому попередньо необхідно обов’язково проконсультуватися зі стоматологом.

Якщо говорити про незнімному протезуванні, то воно може бути виконана за допомогою різних технік. А саме це:

• коронки;
• мости;
• або мікропротезування (вініри,люмініри, вкладки тощо).

Знімне протезування також має класифікацію. Наприклад, це може бути бюгельное протезування або акрилові зубні протези.

Слід зазначити, що вибрати необхідний вид протезування може тільки лікар. Саме він виходячи з великої кількості факторів радить щось пацієнту. Кінцеве рішення за людиною, який повинен зважити всі доводи наведені стоматологом.

Протези найчастіше надавати людям у віці. Але, іноді їх можна побачити і у молодих людей. Всі пов’язано із станом їх здоров’я.

Наприклад, встановлюють протези при:

• відсутність зубів;
• їх стирання;
• дефектах зубного ряду;
• руйнуванні коронки зуба;
• і ряді інших причин.

Слід зазначити, що протезування коштує не дешево. Це ще один досить не приємний момент для багатьох людей. Але завжди потрібно пам’ятати, що економити на здоров’ї не можна.

Якщо говорити про сам процес протезування, то його можна розділити на два етапи. Спочатку лікар повинен оглянути пацієнта і підібрати йому вид протезування. А на іншому етапі повинні бути виконані сама робота. Причому сьогодні для її виконання використовуються нові технології.

Слід зазначити, що до протезів необхідно буде звикнути. І часто це відбувається не відразу. Але через кілька тижнів у людей може відновиться дикція. Також вони зможуть впоратися з великою кількістю неприємних відчуттів і навіть блювотним рефлексом.