Ознаки простатиту у чоловіків

0
1265

Статистика показує, що 30% чоловіків після 30 років страждають простатитом.

Давайте ж розберемося, що це за хвороба, які її наслідки і чи можливо її попередження.

Простатит – запалення тканин передміхурової залози. Причиною хвороби служити попадання в передміхурову залозу різного роду інфекцій. Шляхів потрапляння дуже багато – через сечовипускальний канал, пряму кишку, сечовий міхур, по лімфатичних і кровоносних судинах.

З-за своєї вдалої прихильності простата може отримати інфекцію, звідки завгодно. Але простатит виникає внаслідок супроводу цієї інфекції іншими негативними обставинами: переохолодження, сидяча робота, нерегулярний стілець, надлишок або нестача сексу, венеричні хвороби, хронічні запальні процеси, перенапруження.

Звичайно, наявність у вас однієї з цих характеристик не говорити про те, що хвороба незабаром заявити про себе. Однак, якщо паралельно з перерахованими вище обставинами в передміхуровій залозі оселиться інфекція, це показання до простатиту.

Простатит може бути гострим і хронічним. Симптоматика гострого простатиту: різке підвищення температури до 39 градусів, трясця, наявність гострих болів в промежині, області заднього проходу, в паху, за лобком. Різкі болі при спробі сходити в туалет по-маленькому, так і по-великому.

Загальний стан також погіршується, пропадає ерекція, чоловік робиться запальним і дратівливим.

Виявити хронічний простатит складніше, оскільки всі перераховані симптоми можна просто списати на нездужання або не звернути уваги взагалі.

Цим і небезпечна хвороба.

При перших же ознаках і підозри слід звернути до фахівця. Запущений гострий простатит може обернутися абсцесом передміхурової залози. І як наслідок може мати місце збільшення температури тіла до 40 градусів, зміна спека ознобом, дуже болюча дефекація і сечовипускання, набряк передміхурової залози. Вчасно не виявлений хронічний простатит призводить до пієлонефриту, циститу, везикулиту – запалення насінних бульбашок, епідидимоорхиту – запалення яєчок і придатків. Все це веде до безпліддя і статевого безсилля.

Не варто думати, що все пройде само собою. Повірте – таких чудес не буває. Тому, за перших симптомів звертайтеся до лікаря. Бережіть своє здоров’я!