Стресове нетримання сечі у жінок

0
2105
Стресове нетримання сечі

На жаль, багато жінок стикаються з такою проблемою, як стресове нетримання сечі. Причому вона призводить до конфліктів всередині сім’ї, а також стресів і депресій. Багато жінок просто соромляться даної хвороби.

Саме стресове нетримання сечі є серйозною проблемою, яка потребує медичної допомоги. При ній жінка мимоволі втрачає могти. Наприклад, це відбувається під час зміни положення тіла, підйомі важких промов, кашлі або сміху. І, як можна здогадатися доставляє ця хвороба великий дискомфорт своєї власниці.

Зіткнутися з даною проблемою можуть жінки різного віку. Наприклад, молоді представниці жіночої статі часто страждають від неї після пологів. Але, набагато частіше вона турбує літніх дам.

Якщо говорити про причини цієї хвороби, то вона полягає в зниженні тонусу тазового дна.

Для того, щоб лікувати це захворювання необхідно звернути до лікаря. У даному випадку може знадобитися консультація гінеколога та уролога. Також лікар повинен оглянути пацієнтку і зрозуміти причину даного захворювання. І після цього він зможе призначити їй необхідне лікування.

На щастя, сьогодні існує велика кількість методів, за допомогою яких можна позбутися від хвороби. При легкому ступені хвороби лікар зможе призначити пацієнтці:

• медикаменти;
• фізіотерапію:
• і лікувальну фізкультуру.

При серйозних ускладненнях захворювання може знадобитися хірургічне втручання. Все це буде обумовлено лікарем в індивідуальному порядку.

Варто відзначити, що багато жінок боятися операції і тому шукають всі можливі способи, щоб її уникнути.