Тренування в домашніх умовах для дівчат

0
2153

Спорт — невід’ємна частина життя здорової людини. При цьому щоб підтримувати тіло в тонусі не обов’язково відвідувати зал, адже можна тренуватися і в домашніх умовах. Для цього нам знадобиться мотивація і бажання, і мінімальна кількість інвентарю.

З чого почати

Для початку треба визначитися з метою тренувань. Це може бути як бажання схуднути або, навпаки, набрати м’язову масу. В кожному окремому випадку треба зробити виміри тіла, щоб знати від чого відштовхуватися. Далі, заміри потрібно буде робити раз на тиждень, щоб спостерігати за своїми результатами.

Починати будь-які тренування краще поступово, починаючи з малого, і поступово збільшувати навантаження. Для досягнення результату, тренування повинні бути регулярними. Займатися краще 2-3 рази в тиждень.

Спочатку тренування будуть не на певну групу м’язів, а загальні. Вправи будуть на зміцнення серцево-судинної системи і кістково-м’язового апарату.

Як повинні виглядати тренування

Починати будь-які тренування потрібно з розминки. Вона допомагає підготувати тіло до навантажень. Тривалість розминки 5-10 хвилин.

Після починаємо робити комплекс вправ в залежності від наших цілей, або схуднення, або набір м’язового рельєфу. Рекомендується опрацьовувати вправи зверху внизу: почати з рук, і все по порядку, груди, спина, прес, попа, ноги.

Тренировки в домашних условиях для девушек

Після кожного тренування краще робити затримку, таким способів ви виведіть організм із зони підвищеного пульсу.

Особливості правильного харчування

Харчування — запорука успіху на 70%. Від нього залежить, як швидко ви прийдете до бажаного результату. Розглянемо основні моменти.

  • Почніть більше пити. Вода сприяє збільшенню фізичної працездатності, допомагаючи серцю битися краще, тим самим покращуючи роботу всього організму. Вода подарує вам енергію протягом робочого дня, так само вода виводить з організму токсини. Середня норма випитої води в день повинна бути 1-1,5 літрів.
  • Вживайте менше цукру і солі. Цукор краще замінити цукрозамінником. Якщо вже дуже хочеться солодкого, то можна в невеликій кількості в першій половині дня. Сіль — змушує затримуватися воду, що також уповільнює процес досягнення наших цілей.
  • Вживайте менше швидких вуглеводів і жирів. Варто відмовитися від борошняних виробів, ковбас, газованої води, різних соусів, такі як майонез і кетчуп.
  • Харчування має бути дробовим. Дробове харчування — це прийоми їжі 4-5 разів на день, але маленькими порціями.
    Їжте більше овочів і фруктів. Намагайтеся харчуватися збалансовано і не переїдайте — це запорука гарного настрою і здорового тіла.

Переваги домашніх тренувань

Тренуватися в домашніх умовах не тільки економічно, але і змушує розкріпачитися. Вас ніхто не бачить і, завдяки цьому, ви можете сконцентруватися на техніці виконання кожної вправи. Розпишіть собі плани тренувань на тиждень, а також план харчування. При можливості, додасте в свої тренування кардіо-навантаження, наприклад, біг або катання на велосипеді. Кардіо прискорить процес схуднення, а також зміцнить серцевий систему.